Tallinna koolinoorte MV 16.05.2018
Tallinna koolinoorte MV
16.05.2018 Iru (Uuno Vallner)
P10-12  P4-6  P7-9 
T10-12  T4-6  T7-9 

P10-12
4500m 17KP
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus     
   1. Kaarel Vesilind           Tallinna Reaalk  9010600 00:28.45  
   2. Rainer Kravets            Tallinna Reaalk  8644501 00:36.59  
   3. Mati Kalev Kiisler        Tallinna Reaalk  2090253 00:43.02  
   4. Margus Lomp               Tallinna Reaalk  2088122 00:43.35  
   5. Kalev Kütt                Pirita Majandus   899274 00:44.19  
   6. Johan Haldna              Vanalinna Harid  1008445 00:45.23  
   7. Märten Pais               TTG              8201998 00:45.30  
   8. Sander Mättikas           TTG              1404124 00:46.26  
   9. Georg Simon Herodes       Tallinna Reaalk  2088123 00:47.47  
  10. Jaan Roop                 GAG              1400484 00:51.48  
  11. Mikk Ilves                TTG              2012891 00:51.52  
  12. Jaakob Lambot             Vanalinna Harid  1008447 00:52.05  
  13. Raido Miljan              TTG              2012348 00:54.48  
  14. Markus Pais               TTG              2012896 00:56.25  
  15. Kevin Lember              TTG              1404123 01:00.57  
  16. Jürgen Birnbaum           TTG              1404122 01:02.35  
  17. Christopher Järve         GAG              1400483 01:04.30  
  18. Markus Vedler             GAG              1400482 01:04.43  
  19. Andrei Bandurevski        Tallinna Läänem  1407334 01:05.03  
  20. Mikk Kruusalu             Westholmi G      1395609 01:06.58  
  21. Marko Krund               Tallinna Ühisgü   428155 01:13.06  
  22. Rasmus Moorits Veski      Vanalinna Harid  1400353 01:18.40  
  23. Oliver Voorel             Tallinna Ühisgü   427548 01:19.05  
  24. Hugo Jõks                 Tallinna 21. Ko   335695 01:30.52  
  25. Ott-Artur Kasera          Westholmi G       889105 01:40.44  
  26. Vadim Veštšunov           Mustjõe Gümnaas  7203398 01:44.04  
  27. Nikita Sazonov            Tallinna Läänem  2006411 01:57.47  
  28. Grigori Stogov-Suvorov    Mustjõe Gümnaas  7203397 02:09.59  
  29. Aleksandr Kisseljov       Tallinna Läänem  1407333 02:39.44  
      Artjom Korot              Tallinna Kurist   682245 Katk      
      Aleksei Maloštan          Tallinna Läänem  1602763 Katk      
      Martin Kargin             Westholmi G      1395613 Katk      
      Karl Väärtnõu             Tallinna 21. Ko   305196 Puuduv KP 
      Isak Lambot               Vanalinna Harid  1008448 Ei start  
      Gregor Mändma             Tallinna 21. Ko   349712 Ei start  
      Joonas Simson             Vanalinna Harid  1601617 Ei start  
      Roobert Lee               Tallinna 21. Ko   305140 Ei start  
      Frederick Pullisaar       TTG              2012878 Ei start  
      Peeter Johan Taukar       Tallinna 21. Ko   418173 Ei start  
      Frederik Vilms-Jamsa      Vanalinna Harid  1400352 Ei start  
      Madis Aasalo              GAG              1400485 Ei start  
      Renee Stamberg            Westholmi G      1395608 Ei start  
      Kaarel Lappmaa            Westholmi G      1395606 Ei start  
      Sander Sas                Tallinna Läänem  1407335 Ei start  
      Frederik Karma            Tallinna 21. Ko   305223 Ei start  
P4-6
1899m 8KP
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus     
   1. Nikita Ostretsov          Lasnamäe Vene G  2110795 00:25.31  
   2. Martin Dominik Lukjanov   Edu Valem Kool   2110798 00:36.59  
   3. Vlas Kuznetsov            Linnamäe Vene L  2110787 00:37.50  
   4. Robin Olli                Nõmme Erakool    8400444 00:39.48  
   5. Sander Tiks               Tallinna Kurist  1404394 00:40.39  
   6. Paul Aleksander Külv      Nõmme Erakool     899265 00:41.22  
   7. Mikk Martin Oinak         Nõmme Erakool     899275 00:45.54  
   8. Renee Žugov               Audentese Erako  7207379 00:46.50  
   9. Kenneth Ruut              Audentese Erako   255928 00:49.20  
  10. Gregor Vigla              Audentese Erako  7207380 00:52.50  
  11. Kristofer Robin Kalle     Nõmme Erakool     899268 01:07.26  
  12. Johan Lippus              Tallinna Reaalk  1391864 01:36.47  
      Konstantin Razdolskii     Lasnamäe Vene G  2110783 Katk      
      Artjom Komarov            Tallinna Kurist  1404392 Katk      
      Robert Bobrihhin          Lasnamäe Vene G  2110781 Katk      
      Ervin Peder               Tallinna Kurist  1404393 Puuduv KP 
      Jan Marten Sikkar         Tallinna Kurist  1404395 Puuduv KP 
      Daniil Litovchenko        Lasnamäe Vene G  2110792 Puuduv KP 
      Sten Patrick Prunn        Tallinna Kurist  7203391 Puuduv KP 
      Karl Kingsepp             Audentese Erako          Ei start  
      Sergei Andrushko          Lasnamäe Vene G  2103369 Ei start  
P7-9
3000m 11KP
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus     
   1. Ragnar Kranberg           Tallinna Reaalk  7208689 00:21.18  
   2. Olle Ilmar Jaama          Vanalinna Harid   981982 00:21.55  
   3. Mikk Kelder               Tallinna Reaalk  1406004 00:23.57  
   4. Vjatcheslav Safonov       Lasnamäe Vene G  8421108 00:24.20  
   5. Kaspar Päärson            Tallinna Reaalk  8633648 00:25.42  
   6. Herman Karol Hõrrak       Tallinna Reaalk   428192 00:27.08  
   7. Gert Nulk                 Tallinna Ühisgü   418177 00:27.21  
   8. Oskar Raudne              Vanalinna Harid  2088125 00:27.55  
   9. Mihkel Paumverk           Tallinna Reaalk   428195 00:28.09  
  10. Andre Otti                Tallinna 21. Ko   255934 00:29.16  
  11. Mikk Hendrik Kelder       Tallinna Reaalk  7203347 00:29.29  
  12. Jaan Peeter Viljamaa      Tallinna Reaalk   335900 00:30.33  
  13. Aleksander Piilmann       Tallinna Reaalk  9101936 00:32.34  
  14. Luukas  Luht              Tallinna 21. Ko  1395404 00:33.22  
  15. Andreas Tähnas            Nõmme Põhikool   7207374 00:35.57  
  16. Maksim Ljubobratets       Mustjõe Gümnaas  7203399 00:36.23  
  17. Markus Pedak              Tallinna Kurist  7203394 00:36.57  
  18. Karim Nasibullin          Tallinna Läänem  1407325 00:39.11  
  19. Markus Rene Epner         Nõmme Põhikool   7207373 00:39.18  
  20. Erik Anmann               Tallinna 21. Ko   255938 00:40.30  
  21. Mihkel Pais               TTG              2007524 00:42.04  
  22. Sander Stetski            Haabersti Vene    303477 00:44.17  
  23. Osvald Ojaveer            Tallinna Ühisgü   427541 00:46.23  
  24. Bogdan Gorbatovski        Mustjõe Gümnaas  7203400 00:46.24  
  25. Johannes Aab              Audentese Erako   255923 00:50.13  
  26. Tanel Tallo               Tallinna Ühisgü   427547 00:51.18  
  27. Dmitri Fedotov            Kesklinna Vene   2110794 00:51.19  
  28. Ranet Sikk                Westholmi G       218323 00:51.43  
  29. Kaarel Kaarelson          Westholmi G       255895 00:52.16  
  30. Albert Kutšma             Tallinna Läänem  1407323 00:52.47  
  31. Robert Ivask              TTG              2006420 00:55.15  
  32. Ricco Rosin               Westholmi G       305671 00:56.18  
  33. Artjom Holostõhh          Haabersti Vene    303482 00:56.55  
  34. Sten Erik Märtson         Audentese Erako   255808 00:57.14  
  35. Hendrik Kurm              Tallinna 21. Ko   302849 00:59.07  
  36. Kaurit LilienBerg         Audentese Erako   255921 01:02.15  
  37. Joonas Meister            Westholmi G       220732 01:03.28  
  38. Karl Juhan Kangur         Tallinna 21. Ko   255939 01:07.33  
  39. Rasmus Ambur              Tallinna 21. Ko   255936 01:12.21  
  40. Rayan Rick Vest           Tallinna 21. Ko   255935 01:15.31  
  41. Kaur Jakob Kasela         Audentese Erako   255809 01:21.47  
  42. Gregor Ojaveer            Tallinna Kurist  7203392 01:35.14  
  43. Dmitrt Davõdov            Mustjõe Gümnaas  7207119 01:48.43  
  44. Ivan Bondarchuk           Mustjõe Gümnaas  7207120 01:57.39  
      Kullar Olmann             Tallinna Kurist  7203393 Puuduv KP 
      Philipp Kirkov            Tallinna Läänem  1407326 Puuduv KP 
      Andrei Pestov             Haabersti Vene    303481 Puuduv KP 
      Daniil Pankov             Haabersti Vene    303492 Puuduv KP 
      German Eiter              Haabersti Vene    303484 Puuduv KP 
      Artjom Kovaljov           Haabersti Vene    303485 Puuduv KP 
      Daniel Žmogin             Tallinna Läänem  1407324 Puuduv KP 
      Maksim Kolje              Haabersti Vene    303494 Puuduv KP 
      Aleksei Sitnikov          Tallinna Läänem  1407327 Puuduv KP 
      Robin Markus Kalf                           255927 Puuduv KP 
      Oskar Villem Tiidemann    GAG               302829 Ei start  
      Pjotr Malõshev            Haabersti Vene    303487 Ei start  
      Siim Keskküla             Nõmme Põhikool   7207376 Ei start  
      Alar Reiljan              Nõmme Põhikool   7207375 Ei start  
      Denis Bartosh             Lasnamäe Vene G  2110780 Ei start  
      Eerik Ääremaa             GAG              1395614 Ei start  
      Silver Saatväli           Tallinna Kurist  7203395 Ei start  
      Karl Erik Saareots        Tallinna Ühisgü   427546 Ei start  
      Erland Kikkas             Tallinna 21. Ko   255940 Ei start  
      Karl Eerik Kala           GAG              1400356 Ei start  
      Kristjan  Murro           GAG              1400354 Ei start  
T10-12
3500m 12KP
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus     
   1. Epp Paalberg              Tallinna Reaalk  1144666 00:31.59  
   2. Anastasija Pahhomenkova   Lasnamäe Vene G  8646124 00:32.06  
   3. Liina Vesilind            Tallinna Reaalk   505561 00:33.56  
   4. Paula Liis Viljamaa       Tallinna Reaalk  8631755 00:37.46  
   5. Annabel Teetamm           GAG              1395604 00:39.07  
   6. Triin Lillsoo             Tallinna 21. Ko   222150 00:43.36  
   7. Elisabeth Reiman          Westholmi G       418252 00:48.57  
   8. Amanda Teetamm            GAG              1400367 00:50.17  
   9. Annabel Gretely Ots       GAG              1400487 00:51.21  
  10. Brita Kärt Vähejaus       Tallinna Reaalk   428613 00:51.33  
  11. Jelena Nagornaja          Tallinna Läänem  1407332 00:56.56  
  12. Madli Kaevats             GAG              1400476 00:58.51  
  13. Selin Sedletski           Tallinna Läänem  1407330 01:00.37  
  14. Jekaterina Võsõpkova      Tallinna Läänem  1407329 01:03.27  
  15. Kerli Ojala               GAG              1400486 01:04.16  
  16. Alina Terebunskaja        Tallinna Läänem  1407328 01:04.35  
  17. Kaia Liisa Leet           Westholmi G       364793 01:05.14  
  18. Uljana Leštšenko          Mustjõe Gümnaas  2105179 01:05.59  
  19. Katrin Post               TTG              1404125 01:06.14  
  20. Arina Furštatova          Tallinna Läänem  1407331 01:08.57  
  21. Alina Petrova             Mustjõe Gümnaas   255835 01:10.00  
  22. Anna Kriger               Westholmi G       889104 01:10.09  
  23. Anna Martha Seer          GAG              1400480 01:19.24  
  24. Maarja Johanna Brük       Westholmi G       888935 01:38.31  
  25. Trine Puolokkainen        Westholmi G       888940 01:42.29  
  26. Elvira Petrova            Mustjõe Gümnaas   335854 01:53.40  
  27. Veronika Vanadžins        Mustjõe Gümnaas   255803 01:57.41  
      Grete Liina Miller        Tallinna Mustam  2021818 Puuduv KP 
      Maria Pernits             Tallinna Reaalk  2014911 Puuduv KP 
      Merilin Mägi              TTG              1404389 Ei start  
      Laura-Maria Vahimets      Vanalinna Harid  1008443 Ei start  
      Teele Telgma              Vanalinna Harid  1008442 Ei start  
T4-6
1800m 7KP
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus     
   1. Grete Johanna Korb        Tallinna Saksa    305598 00:17.38  
   2. Mia Marleen Rahe          TTG              2006412 00:23.41  
   3. Karolin Piirmets          TTG              2006416 00:25.30  
   4. Anna Maria Raspel         TTG              2006413 00:27.44  
   5. Sofia Pahhomenkova        Lasnamäe Vene G   255912 00:30.20  
   6. Lisette Saareoks          TTG              2006415 00:39.46  
   7. Airi Jakutovitch          Lasnamäe Vene G  2110799 00:40.35  
   8. Alisa Melnitsuk           Lasnamäe Vene G  2110797 00:43.05  
   9. Sandra Arak               Audentese Erako  7207378 01:15.49  
  10. Karoliine Kranberg        Tallinna Reaalk   305042 01:29.33  
      Henrietta Olak            Audentese Erako  7207377 Katk      
      Mirjam Maasalu            TTG              2006417 Ei start  
      Julianna Krasavina        Lasnamäe Vene G  2110784 Ei start  
      Anett Kruus               TTG              2006414 Ei start  
      Hanna Heinama             Tallinna Kurist  1404391 Ei start  
      Evelin Teiste             Tallinna Läänem  1400493 Ei start  
T7-9
2399m 10KP
Koht  Nimi                      Klubi           Kiip     Tulemus     
   1. Helena Zvorovski          Tallinna Ühisgü   418174 00:36.32  
   2. Elis Karpova              Kadrioru Saksa   2110788 00:36.37  
   3. Maia Liisa Veldi          Audentese Erako   255810 00:38.33  
   4. Marie Aug                 Nõmme Põhikool   7207371 00:40.14  
   5. Sandra Ivask              TTG              2006418 00:42.59  
   6. Mona Mirelle Kattago      Nõmme Erakool     899269 00:44.25  
   7. Marleen Jauk              Westholmi G       303497 00:47.39  
   8. Marian Ensling            Westholmi G       345826 00:51.27  
   9. Grete Lill                Westholmi G        36600 00:51.38  
  10. Elin Alunurm              Westholmi G       305748 00:55.30  
  11. Iris Tagel                Westholmi G       305424 00:55.40  
  12. Hanna Maia Tiide          Westholmi G       303496 00:59.28  
  13. Mirtel Migur              TTG              2006419 01:00.52  
  14. Evelina Hassanova         Tallinna Läänem  1400497 01:01.46  
  15. Anastassia Polešuk        Tallinna Läänem  1400498 01:09.56  
  16. Eliisabet Bremann         Tallinna Ühisgü   418175 01:10.01  
  17. Carmen Piiroja            Audentese Erako   255806 01:16.45  
  18. Anastassia Železnjak      Tallinna Läänem  1407321 01:17.48  
      Susanna Apri              Tallinna 21. Ko   255931 Puuduv KP 
      Laura Ustav               Tallinna 21. Ko   255932 Puuduv KP 
      Sandra Velling            GAG              1400357 Puuduv KP 
      Adeele Must               Tallinna Reaalk   428191 Ei start  
      Helena Schilf             Nõmme Põhikool   7207372 Ei start  
      Brigita Arabell Kilp      Audentese Erako   255930 Ei start  
      Marika Mere               Tallinna Läänem  1407322 Ei start  
      Johanna Maria Jõgisu      GAG              1400358 Ei start  
OK Orion
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2017, www.tak-soft.com 16.05.2018 20:28:06