Tallinna koolinoorte MV orienteerumises 11.05.2016
Tln koolinoorte MV orienteerumises
11.05.2020 Harku (Taavi Kalle Kiisler)
T4
1449m 8KP
Etapi tulemus Indeks
Koht Nimi Klubi Tulemus 1.31\49m 2.38\503m 3.33\256m 4.36\176m 5.39\82m 6.37\195m 7.52\119m 8.34\56m F.\14m
1.Leana Jete Korb GAG 00:09.58 -2:42( 1)4:10( 1)5:29( 1)6:20( 1)8:34( 1)9:25( 1)9:42( 1)9:58( 1)
- - 1:28[ 1] 1:19[ 1] 0:51[ 1] 2:14[ 1] 0:51[ 2] 0:17[ 1] 0:16[ 8]
2.Sandra Ivask TehnikaG 00:14.19 96:44( 9)-6:22( 2)8:59( 3)10:02( 2)12:33( 2)13:19( 2)14:02( 2)14:19( 2)
96:44[ 9] - - 2:37[ 5] 1:03[ 2] 2:31[ 2] 0:46[ 1] 0:43[13] 0:17[ 9]
3.Mirtel Migur TehnikaG 00:15.31 1:20( 2)5:01( 2)7:14( 3)8:45( 2)10:03( 3)13:39( 3)14:49( 3)15:11( 3)15:31( 3)
1:20[ 2] 3:41[ 1] 2:13[ 4] 1:31[ 3] 1:18[ 6] 3:36[ 6] 1:10[ 6] 0:22[ 4] 0:20[11]
4.Karolin-Kristiin PiirmetsTehnikaG 00:19.28 -9:09( 5)11:29( 6)12:54( 5)14:08( 4)17:47( 4)18:46( 4)19:08( 4)19:28( 4)
- - 2:20[ 6] 1:25[ 2] 1:14[ 5] 3:39[ 8] 0:59[ 4] 0:22[ 4] 0:20[11]
5.Mia Marleen Rahe TehnikaG 00:21.29 -10:58( 6)13:17( 7)14:48( 6)15:59( 5)19:41( 5)20:48( 5)21:10( 5)21:29( 5)
- - 2:19[ 5] 1:31[ 3] 1:11[ 3] 3:42[ 9] 1:07[ 5] 0:22[ 4] 0:19[10]
6.Marika Mere LäänemereG 00:23.28 -6:56( 3)8:39( 4)11:33( 4)16:42( 6)20:17( 6)22:46( 6)23:08( 6)23:28( 6)
- - 1:43[ 3] 2:54[ 6] 5:09[13] 3:35[ 5] 2:29[11] 0:22[ 4] 0:20[11]
7.Sofia Pahhomenkova LasnamäeVG 00:24.37 1:07( 1)7:42( 4)10:37( 5)15:34( 7)19:48( 7)22:57( 7)24:08( 7)24:31( 7)24:37( 7)
1:07[ 1] 6:35[ 5] 2:55[ 7] 4:57[12] 4:14[11] 3:09[ 4] 1:11[ 7] 0:23[ 9] 0:06[ 2]
8.Anastasia Poleštšuk LäänemereG 00:28.14 -11:54( 7)13:33( 8)16:32( 8)21:38( 8)25:15( 8)27:47( 8)28:05( 8)28:14( 8)
- - 1:39[ 2] 2:59[ 7] 5:06[12] 3:37[ 7] 2:32[12] 0:18[ 2] 0:09[ 6]
9.Diana Egorova LasnamäeVG 00:33.26 6:00( 5)12:02( 8)19:57(10)23:57(10)27:05(10)31:54(10)32:50( 9)33:14( 9)33:26( 9)
6:00[ 5] 6:02[ 2] 7:55[11] 4:00[10] 3:08[10] 4:49[10] 0:56[ 3] 0:24[11] 0:12[ 7]
10.Karina Oskilko MustamäeHG 00:33.35 -14:46(10)18:31( 9)21:38( 9)23:25( 9)29:38( 9)33:10(10)33:30(10)33:35(10)
- - 3:45[ 8] 3:07[ 8] 1:47[ 7] 6:13[13] 3:32[13] 0:20[ 3] 0:05[ 1]
11.Sofia Leesment LasnamäeVG 00:36.04 8:02( 6)14:12( 9)22:02(11)26:05(11)29:02(11)34:03(11)35:35(11)35:58(11)36:04(11)
8:02[ 6] 6:10[ 4] 7:50[ 9] 4:03[11] 2:57[ 9] 5:01[11] 1:32[10] 0:23[ 9] 0:06[ 2]
12.Elizevata Bogdanova LasnamäeVG 00:40.02 12:09( 8)18:16(11)26:10(12)30:09(12)32:51(12)38:08(12)39:34(12)39:56(12)40:02(12)
12:09[ 8] 6:07[ 3] 7:54[10] 3:59[ 9] 2:42[ 8] 5:17[12] 1:26[ 9] 0:22[ 4] 0:06[ 2]
13.Alisa Širokova MustamäeHG 01:34.18 4:15( 4)23:05(12)41:57(13)88:22(13)89:35(13)92:14(13)93:37(13)94:12(13)94:18(13)
4:15[ 4] 18:50[ 6] 18:52[12] 46:25[13] 1:13[ 4] 2:39[ 3] 1:23[ 8] 0:35[12] 0:06[ 2]
Alanna Ubei-kon TehnikaG Katk -
-
Anna Maria Rasper TehnikaG Puuduv KP
Carmen Piiroja AudenteseEK Puuduv KP
Ksenija Girenko LinnamäeVL Puuduv KP2:41( 3)
2:41[ 3]
Polina Rulkova LinnamäeVL Puuduv KP9:23( 7)32:29(13)
9:23[ 7] 23:06[ 7]
Mirjam Faster SaksaG Ei start

OK Orion
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2016, www.tak-soft.com 11.05.2016 21:44:15