Tallinna koolinoorte MV orrienteerumises 13.05.2015
1. 13.05.2015 Koolinoorte MV
Mustamäe (Taavi Kalle Kiisler)
Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
    1 1 Reserv                                P10   16:01    
    2 2 Reserv                                P10   16:02    
   78 1 Reserv                                P7    16:01    
   79 2 Reserv                                P7    16:02    
  110 Reserv 1                       8625490  P7    16:33    
  116 Varu 5                         7203398  P7    16:39    
  132 Varu 7                         7203395  P7    16:55    
  150 2 Reserv                                P4    16:30    
  151 1 Reserv                                P4    16:31    
  186 1 Reserv                                T10   16:01    
  187 2 Reserv                                T10   16:02    
  237 1 Reserv                                T7    16:01    
  238 2 Reserv                                T7    16:02    
  274 1 Reserv                                T4    16:01    
  275 2 Reserv                                T4    16:02    

21K

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   45 Mark Abner                     7200506  P10   16:45    
   88 Robert Lee                     7200501  P7    16:11    
  112 Bert Palts                     7200503  P7    16:35    
  157 Karl Gustav Kokk               7200498  P4    16:37    
  159 Ekke Julius Hellat             7200499  P4    16:39    
  161 Luukas Luht                    7200493  P4    16:41    
  171 Rasmus Ambur                   7000377  P4    16:51    
  286 Inger Helena Pihel             7000375  T4    16:13    
  290 Laura Venelaine                7000374  T4    16:17    

Audentes

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   62 Kristjan Maasik                305617   P10   17:02    
   94 Marten Puidak                  8624462  P7    16:17    
  111 Frank Merilaht                 8624470  P7    16:34    
  168 Kaurit Lilienberg              8624482  P4    16:48    
  178 Karl Erik Kala                 8624485  P4    16:58    
  253 Anett Pärismaa                 8624460  T7    16:17    
  256 Janet Murumets                 8624461  T7    16:20    
  268 Elise Ernesaks                 8624457  T7    16:32    
  279 Lisett Kahro                   8624477  T4    16:06    
  283 Cristelle Vall                 8624481  T4    16:10    
  289 Johanna Kulpas                 8624480  T4    16:16    

GAG

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   16 Otto-Valter Väinaste           889221   P10   16:16    
   20 Henri Roos                     682247   P10   16:20    
   26 Henri Ahtiäinen                682245   P10   16:26    
   33 Egert Teesaar                  747474   P10   16:33    
   43 Karel Meriste                  682250   P10   16:43    
   86 Markus Vedler                  682242   P7    16:09    
  101 Karl Vilhelm Valter            682055   P7    16:24    
  119 Erik Iida                      2088123  P7    16:42    
  129 Egerd Enok                     2088122  P7    16:52    
  173 Kristjan Murro                 2014912  P4    16:53    
  182 Nils Norman Kalle              428613   P4    17:02    
  191 Anne-Mai Timusk                682243   T10   16:06    
  204 Kristin Anett Remmelgas        899261   T10   16:19    
  224 Elen Laaneväli                 889227   T10   16:39    
  249 Maria-Helene Tomberg           682058   T7    16:13    
  295 Leana Jete Korb                428195   T4    16:22    

HeleniK

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
  131 Rinat Raisp                    1395606  P7    16:54    

ind

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   80 Mati-Kalev Kiisler             335829   P7    16:03    
   81 Mihkel Paal                    7141427  P7    16:04    
  148 Vahur Põldsam                  8624781  P7    17:11    
  149 Karl Tammeaid                  8624491  P7    17:12    
  152 Marti Kütt                     8624784  P4    16:32    

JWG

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
    6 Ringo Lennart Teesaar          1407321  P10   16:06    
   25 Ranel Subka                    1407322  P10   16:25    
   50 Davor Tamm                     1407330  P10   16:50    
  139 Alexander Salomon              1400486  P7    17:02    
  141 Paul Schifrin                  1400483  P7    17:04    
  143 Krister Aarna                  1400480  P7    17:06    
  145 Holger Koppel                  1400487  P7    17:08    
  147 Henri Lass                     1400493  P7    17:10    
  188 Anna Leena Koršets             1407326  T10   16:03    
  194 Marie-Annette Maksimova        1407325  T10   16:09    
  206 Riina Ratassepp                1407324  T10   16:21    
  216 Kathriin Usai                  1407329  T10   16:31    
  220 Elisabet Kelner                1407323  T10   16:35    
  231 Liis Rahnel                    1407328  T10   16:46    
  233 Susanna Metsla                 1407327  T10   16:48    
  239 Kelli Marie Missik             1400484  T7    16:03    
  246 Laura Schifrin                 1400482  T7    16:10    
  248 Merilin Võrk                   1400485  T7    16:12    
  258 Romi Neerot                    1400497  T7    16:22    
  261 Mari-Ann Karjus                1400498  T7    16:25    

KadrioruSG

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
  195 Marie Tammemäe                 1400353  T10   16:10    
  222 Kirke Timmusk                  1601617  T10   16:37    

KivimäePK

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   82 Juhan Soodla                   7000367  P7    16:05    
  107 Rasmus Juhanson                7000368  P7    16:30    
  120 Nikita Meier                   7000370  P7    16:43    
  254 Hanna-Stina Adamson            1601618  T7    16:18    

KristiineG

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   22 Paul Ojam                      2006419  P10   16:22    
   35 Kevin Kõnd                     2006415  P10   16:35    
   42 Risto Põlten                   2006418  P10   16:42    
   56 Markus Prual                   2006412  P10   16:56    
   60 Markus Varik                   2006417  P10   17:00    
   63 Andres-Alvar Virkus            2006414  P10   17:03    
   68 Ott Kõiva                      2006416  P10   17:08    
   74 Andry Liiva                    2006413  P10   17:14    
   99 Mikk Tamkivi                   2006411  P7    16:22    
  108 Kristo Toots                   1407334  P7    16:31    
  126 Mihkel Nõel                    1407335  P7    16:49    
  135 Kristjan Paloots               1602763  P7    16:58    
  242 Angelina Dolgopolaja           1407333  T7    16:06    
  247 Mariette Arumägi               1407331  T7    16:11    
  269 Birgit Lehtlaan                1407332  T7    16:33    

LasnamäeVG

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   95 Erik Estalu                    418138   P7    16:18    
  105 Jaroslav Ivanov                255912   P7    16:28    
  271 Anastasija Pahhomenkova        255613   T7    16:35    
  273 Anastasia Pahhomenkova         7203396  T7    16:37    
  297 Sofia Leesment                 305576   T4    16:24    
  299 Sofia Lesment                  7203397  T4    16:26    

LillekülaG

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
  200 Helis Pajuste                  1602034  T10   16:15    
  214 Kadri Ustav                    1390499  T10   16:29    

LinnamäeVL

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   24 Aleksandr Šarenkov             8630025  P10   16:24    
   37 Konstantin Blinkov             8630031  P10   16:37    
   39 Sergei Putškov                 8630027  P10   16:39    
   83 Grigorii Ivanov                8625798  P7    16:06    
   92 Pavel Mišalagin                8625797  P7    16:15    
  113 Aleksei Grudin                 8625500  P7    16:36    
  121 Aleksandr Andrjušin            8625796  P7    16:44    
  133 Sergei Tretjakov               8625769  P7    16:56    
  144 Sergei Paništšev               8625638  P7    17:07    
  199 Vladislava Oleinik             8630021  T10   16:14    
  202 Darja O'Konnel-Bronin          8625799  T10   16:17    
  219 Viktoria Rudak                 8630017  T10   16:34    
  244 Anna Nagorskaja                8625498  T7    16:08    
  257 Tatjana Lebedeva               8625497  T7    16:21    
  262 Polina Balajeva                8625499  T7    16:26    
  264 Jekaterina Zakirova            8625496  T7    16:28    

LäänemereG

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   27 Maksim Spetsov                 7203394  P10   16:27    
   48 Nikita Petrov                  1404393  P10   16:48    
   51 Svetoslav Motšonov             1404389  P10   16:51    
   55 Kirill Gussev                  7203393  P10   16:55    
   57 Dmitri Sajutinski              7203391  P10   16:57    
   59 Ruslan Mahmutov                1404392  P10   16:59    
   70 Aleksei Poltoratski            1404391  P10   17:10    
  102 Andrei Bandurevski             2012878  P7    16:25    
  104 Vadim Kofanov                  2012891  P7    16:27    
  163 Alex Koiv                      1404124  P4    16:43    
  165 Nikita Jaas                    1404123  P4    16:45    
  167 Albert Kutšma                  2012896  P4    16:47    
  169 Karim Nasibullin               1404122  P4    16:49    
  176 Daniil Sergejev                1404125  P4    16:56    
  207 Aleksandra Reznova             1404394  T10   16:22    
  213 Elina Antonova                 1404395  T10   16:28    
  227 Valeria Radajeva               7203392  T10   16:42    
  250 Anna Danilova                  2007524  T7    16:14    
  255 Jekaterina Võsõpkova           418252   T7    16:19    
  265 Kristina Pikkur                2012348  T7    16:29    

MustamäeG

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   23 Mihkel Nigul                   7202745  P10   16:23    
   47 Enrico Soodla                  7203341  P10   16:47    
   49 Ragnar Rebase                  427519   P10   16:49    
   65 Mart Soo                       7203342  P10   17:05    
  196 Pamela Kristin Kajakas         7202742  T10   16:11    
  203 Annabel Klein                  7202744  T10   16:18    
  205 Ragne Reiman                   335690   T10   16:20    
  209 Kirte Katrin Sarevet           7202743  T10   16:24    
  267 Arette Kuuseväli               7203343  T7    16:31    

MustamäeHG

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   13 Aleksei Jašin                  8625483  P10   16:13    
   28 Anton Põldmaa                  8625484  P10   16:28    
   38 Nikita Vuhk Vuht               8625479  P10   16:38    
   52 Andrei Minejev                 8625480  P10   16:52    
   61 Juri Ponomarenko               8625482  P10   17:01    
   67 Andrey Mironchuk               8625481  P10   17:07    
   89 Aivar Kamal                    8625472  P7    16:12    
  106 Dmitri Rõbinski                8624795  P7    16:29    
  109 Martin Shirokova               305584   P7    16:32    
  118 Pavel Zjaikin                  8625473  P7    16:41    
  123 Ilja Tšernõh                   8625471  P7    16:46    
  127 Ilja Starkov                   8624799  P7    16:50    
  166 Danila Brandt                  8624792  P4    16:46    
  189 Ingrid Petrovski               8625475  T10   16:04    
  198 Anželika Fedoruk               8625477  T10   16:13    
  210 Alina Filippova                8625476  T10   16:25    
  229 Olesja Serdjuk                 8625478  T10   16:44    
  263 Jekaterina Ovramenko           8624789  T7    16:27    
  280 Karina Oskilko                 8624785  T4    16:07    
  287 Aliisa Shirokova               681641   T4    16:14    

NõmmePK

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
  128 Jaan Roop                      1400476  P7    16:51    
  156 Andrus Möller                  1400367  P4    16:36    
  160 Mark Mathias Vuuk              1400358  P4    16:40    
  172 Mattias Joosep Mõttus          1400357  P4    16:52    
  251 Triinu Kaldas                  1400354  T7    16:15    
  259 Laura Ojamäe                   1395614  T7    16:23    
  272 Krisiina Naber                 1400356  T7    16:36    
  276 Hanna-Maria Erilaid            1395609  T4    16:03    
  285 Kadri Kivistik                 1395613  T4    16:12    
  291 Marie Aug                      1395608  T4    16:18    

PiritaMG

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
  125 Kalev Kütt                     255938   P7    16:48    

PrantsuseL

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   40 Mihkel Fridolin                888940   P10   16:40    
  137 Otto Stalde                    889105   P7    17:00    
  174 Kaarel Fridolin                889104   P4    16:54    
  180 Artur Raik                     888935   P4    17:00    
  190 Jaanika Raik                   364793   T10   16:05    

RahumäePK

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
  260 Teele Telgma                   2018990  T7    16:24    

RaMKool

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
  266 Roos Lisette Parmas            2043916  T7    16:30    

Reaalkool

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
    3 Iko-Eerik Uustalu              8625493  P10   16:03    
    5 Silver Suurorg                 8625491  P10   16:05    
    7 Märten Kuusk                   8625492  P10   16:07    
   41 Ragnar Luga                    8625494  P10   16:41    
   54 Tomi-Andre Piirmets            9200591  P10   16:54    
   84 Kaarel Kivisalu                8625489  P7    16:07    
   93 Markus Harald Pais             1561055  P7    16:16    
   97 Kaarel Paal                    7141418  P7    16:20    
  134 Peeter August Leht             990105   P7    16:57    
  140 Ekvard-Allan-Matis Joakit      889101   P7    17:03    
  153 Aleksander Piilmann            9101936  P4    16:33    
  162 Ragnar Kranberg                1602000  P4    16:42    
  164 Jaan Peeter Viljamaa           335900   P4    16:44    
  193 Elis Märks                     8625486  T10   16:08    
  201 Annemai Avingu                 8625485  T10   16:16    
  218 Birgit Maidla                  8625488  T10   16:33    
  221 Marion Tamm                    8625487  T10   16:36    
  228 Elina-Emiilie Leht             960319   T10   16:43    
  252 Paula Liis Viljamaa            406010   T7    16:16    

SaksaG

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
    4 Martin Saar                    7203350  P10   16:04    
   12 Joosep Järve                   7205447  P10   16:12    
   69 Karl Hendrik Mae               7203351  P10   17:09    
   71 Leander Kallas                 7203349  P10   17:11    
   73 Rain Kilkson                   7203347  P10   17:13    
   75 Kristjan Tamme                 7203346  P10   17:15    
   77 Rando Simson                   7203348  P10   17:17    
  154 Timo Vooglaid                  9005038  P4    16:34    
  158 Rasmus Kilkson                 8624415  P4    16:38    
  170 Markus Kägu                    8624279  P4    16:50    
  175 Pert-Emil Raun                 8621653  P4    16:55    
  217 Inger-Helen Daub               335850   T10   16:32    
  223 Janeli Jaansen                 7203345  T10   16:38    
  226 Sandra Reivik                  7203344  T10   16:41    
  277 Kerly Kallas                   7205453  T4    16:04    
  282 Helika Tamm                    7205462  T4    16:09    
  294 Kelly Kallas                   7205448  T4    16:21    
  296 Carolin Hiis                   7205465  T4    16:23    
  298 Mirjam Faster                  7205455  T4    16:25    
  300 Laura Taklaja                  7205464  T4    16:27    

TehnikaG

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   10 Taavid Mikomägi                427546   P10   16:10    
   15 Janno Joala                    428155   P10   16:15    
   18 Jonathan Räni                  428191   P10   16:18    
   29 Daniel Lahtvee                 428192   P10   16:29    
   64 Ranne Kuldmaa                  2060302  P10   17:04    
   66 Tauri Tamm                     427541   P10   17:06    
   91 Margus Lomp                    255939   P7    16:14    
  179 Priiten Leemet                 255940   P4    16:59    
  181 Martin Rahe                    305196   P4    17:01    
  183 Mihkel Herbert Pais            1008437  P4    17:03    
  185 Rober Ivask                    349712   P4    17:05    
  197 Helen Birnbaum                 255806   T10   16:12    
  212 Anne Mari Hansaar              418177   T10   16:27    
  215 Anne-Mary Läll                 427550   T10   16:30    
  235 Merilin Anijärv                682050   T10   16:50    
  241 Merilin Mägi                   418173   T7    16:05    
  278 Meriliis Märks                 418174   T4    16:05    
  281 Mia Marleen Rahe               418175   T4    16:08    
  284 Sandra Ivask                   335695   T4    16:11    
  288 Mirtel Migur                   305223   T4    16:15    

TõnismäeRK

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   19 Vadim Shved                    9005255  P10   16:19    
  211 Alina Kramarenko               335845   T10   16:26    
  270 Ksenija Shved                  2007519  T7    16:34    
  293 Olesja Shved                   8625495  T4    16:20    

VHK

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
    9 Laul Lilienberg                1008445  P10   16:09    
   11 Jonas Jürgen Kisel             1008448  P10   16:11    
   21 Herman Klas Ratas              1008442  P10   16:21    
   30 Martin Šanin                   1008447  P10   16:30    
   32 Jürgen Luus                    1400352  P10   16:32    
   44 Jaagup Kümmel                  981982   P10   16:44    
   76 Oskar Saarepera                1008443  P10   17:16    
   85 Isak Lambot                    899264   P7    16:08    
  115 Arpad Joosep Kääramees         899269   P7    16:38    
  138 Johan Haldna                   899265   P7    17:01    
  146 Georg Simon Herodes            899268   P7    17:09    
  208 Brita Liivamaa                 899275   T10   16:23    
  225 Kelli Marie Jaama              899274   T10   16:40    
  292 Lee Saarepera                  899263   T4    16:19    

ÕismäeVL

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
   14 K Polšakov                     303496   P10   16:14    
   31 N Stog                         303494   P10   16:31    
   34 N Murin                        303497   P10   16:34    
   36 P Živilov                      303492   P10   16:36    
   46 D Garmatjuk                    303487   P10   16:46    
   72 P Tanaga                       303486   P10   17:12    
   90 A Nemirski                     218323   P7    16:13    
   98 I Šelkov                       303481   P7    16:21    
  100 V Žurbenko                     302829   P7    16:23    
  103 D Pavlov                       36600    P7    16:26    
  117 J Sõritski                     220732   P7    16:40    
  122 D Tihhomirov                   303477   P7    16:45    
  124 A Goidin                       255895   P7    16:47    
  230 M Vinogradova                  305424   T10   16:45    
  232 J Kondratenko                  345826   T10   16:47    
  234 D Šakirzjanova                 305748   T10   16:49    
  236 A Voronina                     305671   T10   16:51    
  240 A Krupina                      303482   T7    16:04    
  243 A Preobraženskaja              303485   T7    16:07    
  245 M Bondartšuk                   303484   T7    16:09    

ÜhisG

Nr    Nimi                           Kiip     Klass S.aeg1   
    8 Harri Kramm                    255935   P10   16:08    
   17 Kert Erik Lääts                255931   P10   16:17    
   53 Tõnis Tamme                    255932   P10   16:53    
   58 Hans Erik Atonen               255934   P10   16:58    
   87 Rauno Vettner                  255927   P7    16:10    
   96 Ott Kirss                      255928   P7    16:19    
  114 Rupert Pirson                  255921   P7    16:37    
  130 Mairo Lokk                     255930   P7    16:53    
  136 Sten Erik Reimann              255923   P7    16:59    
  142 Kermo Henry Tõnov              255810   P7    17:05    
  155 Tanel Tallo                    7203399  P4    16:35    
  177 Jonas Tõks                     255808   P4    16:57    
  184 Karl Erik Saareots             255809   P4    17:04    
  192 Merilin Saalits                255936   T10   16:07    

OK Orion
Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2013, www.tak-soft.com