Tallinna koolinoorte MV orienteerumises 14.05.2014
1. 14.05.2014 Tln koolide MV
Männiku ()
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
   41 2 Varu                         T7-9   16:01    
   42 3 Varu                         T7-9   16:02    
   43 5 Varu                         T7-9   16:03    
   75 5 Varu                         P7-9   16:04    
  129 3 Varu                         T10-12 16:01    

21.Kool
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
   15 Kristin Tropp         303256   T4-6   16:38    
   17 Loviisa Remmelkoor    255856   T4-6   16:40    
   21 Luukas Laht           305264   P4-6   16:04    
   24 Aleksander Kuusik     335842   P4-6   16:07    
   33 Karl Gustav Kokka     332935   P4-6   16:16    
   95 Mark Abner            338059   P7-9   16:24    
   98 Karl Kukk             338051   P7-9   16:27    
  104 Bert Palts            338058   P7-9   16:33    
  135 Liis Venelaine        227996   T10-12 16:07    
  139 Kristiin-Heleen Toovi 255480   T10-12 16:11    
  157 Hanna Anton           428185   T10-12 16:29    

53.KK
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
   30 Vitali Shved          338124   P4-6   16:13    
   86 Aleksei Shved         223646   P7-9   16:15    

Arte
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
    1 Timmu-Cris Kõressaar  1601617  P4-6   16:24    
   18 Erik Kell             682273   P4-6   16:01    
   19 Denver Ardoja         682274   P4-6   16:02    
   20 Hektor Talviste       503323   P4-6   16:03    
  217 Sten Sepp             255930   P7-9   16:58    
  219 Joosep Pank           255932   P7-9   16:59    
  220 Andry Selge           682055   P7-9   17:00    
  221 Mihkel Erik Rebane    255923   P10-12 16:45    
  222 Tuuli Tomingas        428614   T10-12 16:42    

Audentes
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
    7 Oscar Sõber           2012878  T4-6   16:30    
    9 Johanna Kulpas        205490   T4-6   16:32    
   39 Marti Kütt            2012896  P4-6   16:22    
   49 Janet Murumets        227912   T7-9   16:09    
   59 Elise Ernesaks        227913   T7-9   16:19    
   68 anette-Maria Kuklane  227922   T7-9   16:28    
   79 Raimond Reinap        225325   P7-9   16:08    
  109 Kristjan Maasik       225321   P7-9   16:38    
  111 Laur Lilienberg       225324   P7-9   16:40    
  123 Jüri Vips             227904   P7-9   16:52    

GAG
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
    8 Leana Jete Korb       227923   T4-6   16:31    
   38 Karl Vilhelm Valter   227925   P4-6   16:21    
   40 Egert Enok            227928   P4-6   16:23    
   52 Liina Vesilind        505561   T7-9   16:12    
   54 Ragne Plaan           227924   T7-9   16:14    
  116 Robert Heldna         227933   P7-9   16:45    
  163 Merilin Raudne        227947   T10-12 16:35    
  165 Anne-Mai Timuska      305509   T10-12 16:37    
  167 Kristiina Uusna       227943   T10-12 16:39    
  169 Grethe-Johanna Ploomp 227940   T10-12 16:41    
  175 Egert Teesaar         227948   P10-12 16:06    
  178 Rasmus Liira          227960   P10-12 16:09    
  206 Tõnis Tõnison         227966   P10-12 16:37    
  214 Elis Laasik           227946   T7-9   16:32    
  215 Kristin Anett Remmelg 886691   T7-9   16:33    
  216 Helena-Dess Augasmägi 886692   T7-9   16:34    

ind
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
   14 Cassandra Christensen 225313   T4-6   16:37    
   26 Kevin Arumäe          2012891  P4-6   16:09    
  110 Otto Vanajuur         225332   P7-9   16:39    

KadrioruSG
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
  140 Marie Tammemäe        9200720  T10-12 16:12    
  146 Kerda Timmusk         1006303  T10-12 16:18    
  159 Aleksandra Leesment   361467   T10-12 16:31    

KuristikuG
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
  102 Mart-Hendrik Saar     303497   P7-9   16:31    
  112 Tambet Härma          303496   P7-9   16:41    
  176 Ruto Volmre           305424   P10-12 16:07    
  186 Sander Ivarinen       305748   P10-12 16:17    
  190 Olari Kaljuste        305671   P10-12 16:21    

LasnamäeVG
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
    5 Sofia Leesment        305576   T4-6   16:28    
   28 Maksim Sergin         338125   P4-6   16:11    
   48 Anastasija Pahhomenko 255613   T7-9   16:08    
   94 Erik Estalu           338127   P7-9   16:23    
  106 Jaroslav Ivanov       338126   P7-9   16:35    
  225 Daria O'Konnel-Bronin 255934   T10-12 16:45    

LinnamäeVL
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
  223 Karina Novikova       255806   T10-12 16:43    
  224 Zanna Semõnin         255938   T10-12 16:44    
  226 Anastassia Dodeltseva 1601617  T10-12 16:46    
  227 Sergei Putskov        255935   P10-12 16:47    
  228 Nikita Lvov           349712   P7-9   17:01    
  229 Jan Raven             428195   P7-9   17:02    
  230 Erik Utgof            427541   P7-9   17:03    
  231 Vladislav Postnikov   255936   P7-9   17:04    
  232 Sergei Panistsev      305196   P7-9   17:05    
  233 Grigori Ivanov        418175   P7-9   17:06    
  237 Daniil Tsarin                  P10-12 17:08    

LäänemereG
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
    4 Anna Sipari           1400480  T4-6   16:27    
   12 Jelizevata Zukova     1400482  T4-6   16:35    
   51 Jekaterina Võsõpkova  1400485  T7-9   16:11    
   55 Aleksandra Reznova    1400493  T7-9   16:15    
   63 Anna Danilova         1400486  T7-9   16:23    
   70 Elina Antonovna       1400497  T7-9   16:30    
  105 Ilja Kostjuk          1400487  P7-9   16:34    
  107 Vadim Kofanov         1400484  P7-9   16:36    
  119 Dmitri Sajutinski     1400498  P7-9   16:48    
  125 Andrei Bandurevski    1400483  P7-9   16:54    
  137 Jelena Forsby         1407325  T10-12 16:09    
  147 Katrin Ossipova       1407326  T10-12 16:19    
  153 Inna Vlassova         1407323  T10-12 16:25    
  166 Jana Brik             1407324  T10-12 16:38    
  181 Aleksei Jurin         1407327  P10-12 16:12    
  189 Svetoslav Motšjonov   1407321  P10-12 16:20    
  197 Aleksei Poltoratski   1407322  P10-12 16:28    

MustamäeHG
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
    6 Alisa Tarassova       1395613  T4-6   16:29    
   32 Edvin Gukasjan        889104   P4-6   16:15    
   35 Filipp Petuhhov       889105   P4-6   16:18    
   67 Ingrid Petrovski      1395608  T7-9   16:27    
   69 Alina Filippova       1395609  T7-9   16:29    
   71 Anna Grund            1395606  T7-9   16:31    
   87 Aivar Kamal           364793   P7-9   16:16    
   89 Martin Shirokov       305584   P7-9   16:18    
  100 Nikita Vuhk Vuht      888935   P7-9   16:29    
  127 Klim Gussarov         888940   P7-9   16:56    
  145 Anželika Fedoruk      1395614  T10-12 16:17    
  164 Iren Petrovskaja      1400354  T10-12 16:36    
  203 Andrei Minejev        1400476  P10-12 16:34    
  205 Mihhail Jeršov        1400356  P10-12 16:36    
  207 Juri Ponomarenko      1400357  P10-12 16:38    
  209 German Orlov          1400358  P10-12 16:40    
  211 Aleksei Jašin         1400477  P10-12 16:42    
  213 Andrey Mironchuk      1400367  P10-12 16:44    

MustmäeG
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
  144 Ragne Reiman          335690   T10-12 16:16    

NõmmePK
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
   11 Liisa Mõttus          218323   T4-6   16:34    
   13 Kulla Kurvet          220732   T4-6   16:36    
   25 Andrus Möller         302829   P4-6   16:08    
   27 Robert Põldäär        36600    P4-6   16:10    
   37 Stenver Vare          255895   P4-6   16:20    
   47 Kristiina Naber       303481   T7-9   16:07    
   58 Triinu Kaldas         303482   T7-9   16:18    
   60 Kristin Petersel      303477   T7-9   16:20    
   84 Jaan Roop             303484   P7-9   16:13    
   91 Edvin Lehtla          303485   P7-9   16:20    

PiritaMG
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
  118 Kalev Kütt            345826   P7-9   16:47    

PrantsuseL
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
   29 Kaarel Fridolin       303487   P4-6   16:12    
   36 Artur Raik            303486   P4-6   16:19    
   93 Ivo Piiriväli         303494   P7-9   16:22    
  101 Mihkel Fridolin       303492   P7-9   16:30    

RahumäePK
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
   66 Teele Telgma          2018990  T7-9   16:26    

Reaalkool
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
   16 Paula Liis Viljamaa   406010   T4-6   16:39    
   23 Ragnar Kranberg       1602000  P4-6   16:06    
   57 Iiris Õunmaa          227972   T7-9   16:17    
   65 Liis Hiie             227967   T7-9   16:25    
   78 Peeter August Leht    990105   P7-9   16:07    
  120 Kaarel Vesilind       9010600  P7-9   16:49    
  122 Rao Zvorovski         227987   P7-9   16:51    
  124 Ekvard-Allan-Matis Jo 889101   P7-9   16:53    
  126 Silver Suurorg        227989   P7-9   16:55    
  128 Markus Harald Pais    1561055  P7-9   16:57    
  142 Marie-Mädli Kivimäe   227981   T10-12 16:14    
  149 Elis Märks            227975   T10-12 16:21    
  156 Annemai Avingu        227977   T10-12 16:28    
  158 Elina-Emiilie Leht    960319   T10-12 16:30    
  162 Jaana Olvet           980554   T10-12 16:34    
  177 Iko-Eerik Uustalu     227995   P10-12 16:08    
  180 Heiki Rein Kiisler    2012346  P10-12 16:11    
  192 Ragnar Luga           227992   P10-12 16:23    
  194 Kristjan Täll         2031722  P10-12 16:25    
  208 Raid Vellerind        897419   P10-12 16:39    

Rocca al Mare
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
   61 Roos Lisette Parmas   2043916  T7-9   16:21    
  161 Marion Tamm           2012348  T10-12 16:33    

TehnikaG
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
    2 Sander Mättikas       305223   P4-6   16:25    
    3 Meriliis Märks                 T4-6   16:26    
   44 Liis-Beth Tõrs                 T7-9   16:04    
   45 Merilin Anijärv       682050   T7-9   16:05    
   72 Tomi-Andre Piirmets   9200591  P7-9   16:01    
   73 Märten Henrik Pais    1000008  P7-9   16:02    
   74 Margus Lomp           255939   P7-9   16:03    
   76 Reene Teder                    P7-9   16:05    
  130 Anne-Mary Läll                 T10-12 16:02    
  131 Marietta Põllu                 T10-12 16:03    
  132 Kristin Plomberg               T10-12 16:04    
  133 Anne Mari Hansaar              T10-12 16:05    
  170 Janno Joala           255927   P10-12 16:01    
  171 Erik Gainar Noorväli  255940   P10-12 16:02    
  172 Daniel Lahtvee        255928   P10-12 16:03    
  173 Taavid Mikomägi       255931   P10-12 16:04    
  174 Tauri Tamm            255921   P10-12 16:05    
  234 Kevin Piilbak                  P10-12 17:07    
  235 Jürgen Birnbaum       255809   P4-6   16:26    
  236 Sten Buldas                    P4-6   16:27    

TõnismäeRK
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
   50 Ksenija Shved         2007519  T7-9   16:10    
   83 Daniel Eurich         338121   P7-9   16:12    
   90 Vladislav Smirnov     338088   P7-9   16:19    
  134 Alina Kramarenko      335845   T10-12 16:06    
  155 Olga Pochtar          305587   T10-12 16:27    
  168 Maria Maloverjan      338085   T10-12 16:40    
  199 Deniss Shved          305589   P10-12 16:30    
  201 Vadim Shved           9005255  P10-12 16:32    

TÜG
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
   31 Kermo Tõnov           338129   P4-6   16:14    
   34 Rupert Pirson         338128   P4-6   16:17    
   64 Mirjam Kalmann        338130   T7-9   16:24    
   82 Ingvar Baranin        503324   P7-9   16:11    
   85 Evert Priks           504588   P7-9   16:14    
   88 Davor Tamm            427542   P7-9   16:17    
   92 Kristjan Maripuu      504591   P7-9   16:21    
   97 Christopher Järve     504589   P7-9   16:26    
  114 Rauno Vettner         504587   P7-9   16:43    
  138 Kärt Mättikas         504593   T10-12 16:10    
  151 Agnes Aguraiuja       504594   T10-12 16:23    
  193 Raimond Voolaid       504599   P10-12 16:24    
  195 Harri Kramm           504597   P10-12 16:26    
  198 Hans Erik Atonen      504595   P10-12 16:29    
  200 Karl Laas             504598   P10-12 16:31    
  202 Tõnis Tamme           504600   P10-12 16:33    
  212 Taivo Krass           504596   P10-12 16:43    

VanalinnaHK
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
   10 Lee Saarepera         338060   T4-6   16:33    
   22 Olle Ilmar Jaama      338061   P4-6   16:05    
   80 Oskar Saarepera       338069   P7-9   16:09    
  103 Arpad joosep Käärmees 338064   P7-9   16:32    
  113 Isak Lambot           338062   P7-9   16:42    
  115 Johan Haldna          338068   P7-9   16:44    
  117 Georg Simon Herodes   338063   P7-9   16:46    
  141 Brita Liivamaa        338072   T10-12 16:13    
  152 Marit Männiste        338075   T10-12 16:24    
  154 Ilo-Ann Saarepera     338076   T10-12 16:26    
  160 Kelli Marie Jaama     338073   T10-12 16:32    
  182 Oskar Mihhailov       338083   P10-12 16:13    
  184 Herman Klas Ratas     338078   P10-12 16:15    
  188 Jaagup Kümmel         338082   P10-12 16:19    
  191 Alari Erik Tork       338084   P10-12 16:22    
  210 Johannes Kümmel       338081   P10-12 16:41    

WestholmiG
Nr    Nimi                  Kiip     Klass  S.aeg1   
   46 Kelli Marie Missik    1407331  T7-9   16:06    
   53 Johanna Maria Meister 1602763  T7-9   16:13    
   56 Laura Schifrin        1407329  T7-9   16:16    
   62 Bianca Saal           1407332  T7-9   16:22    
   77 Henri Lass            2006411  P7-9   16:06    
   81 Alexander Salomon     1407334  P7-9   16:10    
   96 Karl Gustav Kembre    1407333  P7-9   16:25    
   99 Krister Aarna         1407328  P7-9   16:28    
  108 Holger Koppel         1407335  P7-9   16:37    
  121 Paul Schifrin         1407330  P7-9   16:50    
  136 Kristiina Kresmer     2006417  T10-12 16:08    
  143 Karina Kork           2006415  T10-12 16:15    
  148 Eliise Põldmaa        2006413  T10-12 16:20    
  150 Gertrud Aarna         2006414  T10-12 16:22    
  179 Henri Palm            2006418  P10-12 16:10    
  183 Andre Saareli         2006412  P10-12 16:14    
  185 Mario Aarna           2006419  P10-12 16:16    
  187 Ranel Subka           2007524  P10-12 16:18    
  196 Paul Nael             2006416  P10-12 16:27    
  204 Taimar Kork           2006420  P10-12 16:35    

OK Orion Race Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2006-2009, www.tak-soft.com