Vääna Rogain 20.07.2013
20.07.2013
Vääna
OK Orion
Start:11:00:00
Loojang:22:43:00
Päikese tõus:04:04:00
3h  
8h
KohtNRKlassNimi Riik LiikmedAeg
Punktid
Trahv
Tulemus Koht klassis
1228MM40 Carpe Diem! Reigo Lehtla M
Arvi Käärd M
7:59:37
127
0
127 MM:1. MM40:1.
2211MM40 MI-20 Indrek Saarepera M 45
Martin Aunin M 42
7:53:23
110
0
110 MM:2. MM40:2.
3208MM SigriMigri Marek Zahkna M
Steven Rehelem M
7:45:34
109
0
109 MM:3.
4236MN Pihkaniskat FIN Juha Skinnari M
Päivi Luoma N
7:52:30
104
0
104 MN:1.
5203MM konnanimi Kristo Tammeoja M
Heno Ivanov M
7:47:49
102
0
102 MM:4.
6207MM Üliränk Märt Roosaare M
Kaarel Piip M
8:13:00
113
-14
99 MM:5.
7231MM SK Dalbid Andres Saetalu M
Karl Mustjõgi M
7:46:49
95
0
95 MM:6. JJ18:1.
8224MM40 Tiigi 14 Veikko Tamlak M
Marko Kolk M
7:57:32
94
0
94 MM:7. MM40:3.
9209MM40 Kõrvekõndijad Margus Jaanus M
Vallo Varjo M
7:48:38
93
0
93 MM:8. MM40:4.
10226MN Everberg Tarmo Kuub M
Liina Sumberg N
7:54:09
93
0
93 MN:2.
11223MN40 Piret ja Tõnu Tõnu Arvisto M
Piret Arvisto N
7:40:41
89
0
89 MN:3. MN40:1.
12237MM Ivar Ivar Lai M
7:49:32
89
0
89 MM:9.
13232MM Täiesti uus võistkond Urmo Mäeorg M
Rain Adelbert M
7:48:46
88
0
88 MM:10.
14201MN40 SIIN Indrek Peil M
Siiri Vallner N
7:56:09
85
0
85 MN:4. MN40:2.
15225MN40 Juhuslik Triiv Paavo Helde M
Küllike Rehe N
7:42:58
83
0
83 MN:5. MN40:3.
16222MM Jooga asemel Taavi Tänav M
Rain Jaaksoo M
7:54:28
81
0
81 MM:11.
17300MM40 Kawe Ago Lauri M 43
Kristjan Hänni M 42
Mati Ruul M
7:59:59
81
0
81 MM:12. MM40:5.
18219MM40 Novaator Villu Päärt M
Matis Märtson M
8:05:11
86
-6
80 MM:13. MM40:6.
19217MN40 Krones street LAT Linda Rozkalna N
Aivars Rozkalns M
7:50:17
78
0
78 MN:6. MN40:4.
20204MN Malv ruudus Esther Malv N
Madis Malv M
8:05:46
84
-6
78 MN:7.
21400MN TeemeKoos Tiina Mõek N
Triin Heinla N
Tarmo Heinla M
Eve Uiboupin N
7:50:34
76
0
76 MN:8.
22220MN JanikaAare Aare Aan M
Janika Allingu N
7:53:41
76
0
76 MN:9.
23200MN Triibik ja Mustik Maris Mändel N
Ahti Heinla M
7:58:45
76
0
76 MN:10.
24210MM Mäemurdjad Siim Kais M 26
Mikk Puustusmaa M 24
7:44:43
73
0
73 MM:14.
25218MM Mehed einuta Rando Soomre M
Ülar Aasa M
7:46:28
72
0
72 MM:15.
26302MM Viboelased Hannes Hanso M 42
Lari Madjak M 39
Franek Persidski M 38
7:46:01
70
0
70 MM:16.
27206MN 2 Oravat Alari Orav M
Virve Orav N
7:56:34
70
0
70 MN:11. PERE:1.
28304MN40 Jaani vilkad Jaan Ainelo M
Juta Ainelo N
Virve Einpaul N
7:21:38
69
0
69 MN:12. MN40:5.
29305MN Ginnybeth FC Gertrud Aarna N
Krister Aarna N
Urmas Aarna M
7:39:03
68
0
68 MN:13. PERE:2.
30212NN Karud saavad aru Triin Pohla N
Kairit Kolsar N
7:42:54
66
0
66 NN:1.
31215NN40 Millimallikas Kadi Kuusk N
Anne-Ly Lään N
7:53:23
61
0
61 NN:2. NN40:1.
32235MM Jalutuskäik värskes õhus Meelis Mandre M
Marko Ferents M
7:53:19
59
0
59 MM:17.
33233NN40 Hunt Elina Lasseron N
Lea Tusis N
7:13:01
58
0
58 NN:3. NN40:2.
34301NN Tüdrukud Katre Kurvits N
Helen Ojamaa N
Tuuli Kull N
7:50:02
56
0
56 NN:4.
35230MN Down Underlings AUS Christopher Mardell M
Amanda Mardell N
8:01:07
56
-2
54 MN:14.
36229NN TAMMETÕRU Anneli Tamla N
Tiina Tamla N
7:34:12
52
0
52 NN:5. PERE:3.
37213MN Rajaotsijad Tiina Raja N
Vello Loorits M
7:59:20
50
0
50 MN:15.
38500MM Metsasõbrad Vahur Vallistu M
Kristjan Lepik M
Erki Tammemäe M
Siim Toomet M
Margus Vallistu M
7:43:41
48
0
48 MM:18.
39234MN Pänta Kati Ernits N
Erik Ernits M
7:48:45
48
0
48 MN:16.
40216NN40 Visad vanurid Eha Arb N
Evi Vahu N
7:56:47
41
0
41 NN:6. NN40:3. VV:1.
41214MN OLEE Triin Eerik N
Jaanus Olop M
4:51:13
38
0
38 MN:17.
42227MM MURTUD PÕLV Asso Kesaväli M
Tõnis Tulp M
3:39:31
36
0
36 MM:19.
43221NN40 Ellen ja Merle Ellen Lembra N
Merle Ööpik N
8:04:55
39
-5
34 NN:7. NN40:4.

OK Orion Rogain Manager IT: Tak-Soft (Tarmo Klaar) 2008-2012, www.tak-soft.com