Tallinna koolinoorte meistrivõistlused 16. mail 2019, info: http://orion.ee/et/kmv2019

 

OK Orion on Tallinna teisipäevakute algataja. Alates 2002. aastast korraldatakse teisipäevakuid koostöös OK Nõmmega

Viiu Rebane annab 4 videoklipiga  algteadmised orienteerumisest :

  • algus: https://www.youtube.com/watch?v=mCeCek9mlFA
  • teine: https://youtu.be/VcOtuQlvqy0
  • kolmas: https://youtu.be/udx6IAPgvYE
  • neljas video: https://youtu.be/vLV9J5B4U4w 

 

Orienteerumisest Klubist Teenused

Estiteks on see üks tore viis aega veeta, kuid see on ka sport
Orienteerunmine on spordiala, mis on kombineeritud jooksmisest ja oskusest kaardi järgi metsas liikuda. Võistlejana pead sa läbima raja, mis on kantud kaardile. Kõikide osavõtjate ajad märgitakse ülesse ja võitjaks tunnistatakse see, kes on läbinud kõik punktid kiireima ajaga.

» loe lisa

OK "Orion" asutasid 92 entusiasti 1979. a. aprillikuus. Kõigepealt hakkasime osalema Tallinna orienteerumisneljapäevakute läbiviimisel. Ent juba 1980. a. suutsime käima panna viie-etapilise seeriavõistluse, mille sihiks seadsime pakkuda algoskustega orienteerujale heatasemelise korraldusega võistlust ja tehniliselt keerukamaid radu mitmekesistel maastikel. OK "Orion" seeriavõistlus pidas vastu kuni 1997 aastani, seega tervelt 17 suvehooaega. Seeriavõistluse esimesel hooajal oli 748 startijat. Startijate rekord - 2432 suunistujat - püsib siiani aastast 1989.

 

» loe lisa

Klubi on olemas kogu varustus ja oskusteave viimaks läbi kõrgeklassilist orienteerumisvõistlust. Kui soovite midagi kas rentida või abi oma võistluse korraldamisel, siis võtke aga julgelt ühendust. Lisaks varustusele ja oskusteavele on Orioni kaardibaas läbi aegade täienenud ja täieneb veelgi. Meil on parim valik kaarte suurepärastest põhjaeesti maastikest.

» loe lisa